Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IMPREZA ODWOŁANA! Classica Mierzęcin 2020

4 czerwca 2020 - 7 czerwca 2020

Oświadczenie organizatora:
Z przykrością informujemy, że zaplanowane na czerwiec 2020 roku – V Zlot Samochodów Zabytkowych Classica Mierzęcin oraz XVIII edycja Święta Konia – nie odbędą się z powodu epidemii koronawirusa COVID 19. Nie była to łatwa decyzja i długo zwlekaliśmy z jej podjęciem. Ostatecznie zdecydowaliśmy się odwołać dwie najważniejsze letnie, otwarte imprezy organizowane w Pałacu Mierzęcin. Liczymy na Państwa akceptację i zrozumienie, że powodowały nami względy bezpieczeństwa i troska o komfort uczestników. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach nadrobimy ten czas z nawiązką a bieżąca sytuacja będzie tylko wspomnieniem.

W dniach 4-7 czerwca 2020r. spotkamy się w Pałacu Mierzęcin, w gronie miłośników zabytkowej motoryzacji na zlocie Classica Mierzęcin oraz na Konkursie Elegancji pod auspicjami FIVA.

Już po raz piąty, właściciele unikatowych klasyków licznie odwiedzają malownicze tereny Mierzęcina by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem.

Impreza odbywa się w jednym z piękniejszych obiektów Zachodniej Polski – Pałacu Mierzęcin. To kilkunastohektarowa posiadłość, na której poza starannie odrestaurowanym pałacem i folwarkiem znajduje się jedna z większych polskich winnic.

Więcej informacji.

Szczegóły

Początek:
4 czerwca 2020
Koniec:
7 czerwca 2020
Witryna internetowa:
https://www.palacmierzecin.pl/classica-mierzecin

Organizator

Pałac Mierzęcin
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Pałac Mierzęcin
Mierzęcin 1
Dobiegniew, Polska
+ Google Map