Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IMPREZA ODWOŁANA! MotoClassic Wrocław 2020

14 sierpnia 2020 - 16 sierpnia 2020

UWAGA! Impreza odwołana. 

Oświadczenie organizatora:
„Z ogromnym smutkiem musimy ogłosić informację, że tegoroczna nadchodząca X jubileuszowa edycja MotoClassic Wrocław 2020 została odwołana.
W rzeczywistości, która nas otacza niezwykle trudne jest zaplanowanie naszych działań, a także opracowanie scenariusza imprezy, który oparty jest na współpracy z wieloma instytucjami, które na ten moment w okolicznościach nam danych nie są w stanie z przyczyn oczywistych podejmować żadnych wiążących decyzji, co jest dla nas absolutnie zrozumiałe.
Uwaga nas wszystkich skierowana jest teraz na sprawy wagi najwyższej tj. nasze zdrowie, rodziny oraz najbliższych. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie z Wami za rok w okolicznościach, które będą nam bardziej sprzyjały.”

MotoClassic Wrocław to wyjątkowa impreza motoryzacyjna organizowana w sercu Dolnego Śląska.

Do udziału w nadchodzącej jubileuszowej dziesiątej edycji, która odbędzie się w dniach 14 – 16 sierpnia 2020 roku, zapraszamy pojazdy w dwóch kategoriach wiekowych do 1960 oraz z lat 1960 – 1990. Do współpracy zapraszamy również polskie i zagraniczne kluby miłośników aut klasycznych oraz zabytkowych, grupy rekonstrukcji historycznej oraz pasjonatów i właścicieli pojazdów militarnych, a także przedstawicieli nowych marek.
Termin zgłoszeń dla uczestników otworzymy 11 maja 2020 roku i zamkniemy 31 lipca 2020 roku – organizator.

Szczegóły

Początek:
14 sierpnia 2020
Koniec:
16 sierpnia 2020
Witryna internetowa:
https://motoclassicwroclaw.pl/

Organizator

Zamek Topacz
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Zamek Topacz
Główna 12
Ślęza,
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia