Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

69 rocznica rozpoczęcia produkcji w Fabryce Samochodów Osobowych

7 listopada 2020

FSO Auto Klub i Automobilklub Polski zapraszają 7 listopada na obchody 69 rocznicy rozpoczęcia produkcji na Żeraniu. 

Jako, że z uwagi na obecną sytuację epidemiczną w naszym kraju, zorganizowanie tradycyjnej rocznicy – w formie stacjonarnej imprezy – nie jest możliwe, postanowiliśmy posłużyć się sprawdzoną formułą foto-spotu.

Tym samym, w dniu 7.11, w godzinach 12 -15 – zapraszamy Was do pojawienia się autami w kilku miejscach/ulicach Warszawy związanych historycznie z FSO, a my zadbamy o zdjęcia. Praktycznie wszystkie z nich całkowicie zmieniły już swój charakter i wygląd, ale dzięki Wam, w ten jeden dzień na nowo zagoszczą tam pojazdy z tak bliskiej naszemu sercu Fabryki. O dokładnych lokalizacjach poinformujemy Was w kolejnych komunikatach – warto w tym celu odwiedzać stronę imprezy na Facebooku. 

Dotychczasowe rocznice były bogato dokumentowane przez utalentowanych fotografów. Tak będzie i tym razem

Na koniec jeszcze raz podkreślamy: tegoroczna impreza NIE MA charakteru stacjonarnego zlotu/imprezy. Tym samym NIE SPOTYKAMY się na placu pod bramą główną (ani w żadnym innym miejscu), tylko jeździmy po Warszawie. Pamiętajcie, że parking pod bramą główną FSO to teren prywatny, z wszystkimi tego konsekwencjami.

Organizator: Stowarzyszenie FSOAK, Klub Pracowników i Przyjaciół FSO, Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski
Partner: MovendusYoungtimer Mazovia
Patron medialny: Classic AutoKronika Rajdów

Szczegóły

Data:
7 listopada 2020
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/355587665689712

Organizatorzy

FSO Auto Klub
Automobilklub Polski
Movendus

Miejsce wydarzenia

Warszawa
Warszawa, Poland + Google Map