Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IMPREZA ODWOŁANA! Custom Days 2020

4 kwietnia 2020 @ 08:00 - 17:00

Impreza ODWOŁANA –  Na stronie wydarzenia można przeczytać:W trosce o Wasze i nasze zdrowie oraz ze względu na wprowadzenie „stanu epidemii” przez nasz rząd … jesteśmy zmuszeni odwołać naszą imprezę. Będziemy starać starać się ustalić inny termin festiwalu o czym poinformujemy was niezwłocznie.

CUSTOM DAYS 2020 to festiwal motocyklowy mocno odbiegający od formuły tradycyjnych „zlotów motocyklowych”, jednak każdy maniak dwóch kółek znajdzie tu coś dla siebie.

Już po raz trzeci w malowniczym ośrodku „Zielona Brama” w Przywidzu rozlegnie się ryk silników motocykli, które staną do konkursu Custom, pomiędzy nimi kusić oko swoimi produktami będą czołowe sklepy i producenci, więc marki takie jak Bell, RSD czy Biltwell to dopiero kropla w morzu motocyklowego dostatku. Będziesz mógł się zapoznać z nowymi modelami stockowych producentów, a nawet przetestować kilka z nich, podziwiać „dzieła” naszych rodzimych (i nie tylko) artystów, tworzących cuda na papierze, w skórze czy metalu. No i oczywiście co dla dobrego nastroju najważniejsze – przez cały dzień muzyka, dobre jedzenie piwo (nie tylko bezalkoholowe :P) i ogrom motocyklowych atrakcji – pokazy stunt i enduro oraz oczywiście wyścig Donkey Dash, kolejna edycja Flat Trackowej zabawy o fajne nagrody!

Szczegóły

Data:
4 kwietnia 2020
Godzina:
08:00 - 17:00
Witryna internetowa:
http://customdays.pl/

Miejsce wydarzenia

Zielona Brama Przywidz
Gdańska 26
Przywidz, 83-047 Polska
+ Google Map