Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Majówka Klasyków 2020 – zmiana na Czerwcówkę

11 czerwca 2020 - 14 czerwca 2020

Na Majówkę w 2020r zaprasza Classic Cars Łódź i Garaż Klasyków. A gdzie? W niesamowite, zupełnie niepowtarzalne miejsce – do Galerii Pępowo.

Miejsce dobrze znane miłośnikom starej motoryzacji ponieważ właśnie tu znajduje się Muzeum VW, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów klasycznej motoryzacji.
Hotel, będący bazą rajdu mieści się w tym samym budynku co muzeum – idąc na posiłki możemy zawsze zajrzeć do sal muzealnych. Sąsiedztwo starych samochodów powoduje, że atmosfera w całym obiekcie jest niesamowita. Każdy kto lubi klasyki będzie się tu czuł doskonale.
Dodatkiem są malownicze tereny Kaszub i Pomorza, bliskość Trójmiasta i nadmorskich plaż.

W programie imprezy przewidujemy:
– trasa rajdowa prowadząca po malowniczych zakątkach Kaszub i Pomorza (ok 160km), pokazująca piękno przyrody, urokliwe zakątki i zupełnie nieznane ale bardzo ciekawe lokalne muzea i zabytki. Jak zwykle trzeba będzie coś znaleźć, policzyć, zrealizować zadania i jeszcze dotrzeć do mety ,nie gubiąc się zbyt często. Na zachwycanie się widokami i robienie zdjęć również nie zabraknie czasu.
– miejską grę terenową, która pozwoli nie tylko na chwilę odpocząć od auta i rozprostować nogi ale również zwiedzić Gdańsk, z jego barwną historią, zabytkami i uroczymi zakamarkami wąskich uliczek. Przewidziane jest również zwiedzanie kilku zabytkowych obiektów, jednak nie zdradzimy jakich…..nie chcemy ułatwiać 😉
– konkurs elegancji
– zwiedzanie Muzeum VW – Galeria Pępowo
Wszystkie odcinki rajdowe i zadania realizowane przez uczestników będą liczone do klasyfikacji generalnej. Impreza zakończy się ogłoszeniem wyników i wręczeniem pucharów i nagród.

Więcej info. 

Szczegóły

Początek:
11 czerwca 2020
Koniec:
14 czerwca 2020
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/600624717152493/

Organizator

Classic Cars Łódź
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Galeria Pępowo
Armii Krajowej 50
Pępowo, Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia