Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Scrambler Fever vol. 5

11 czerwca 2020 - 14 czerwca 2020

Scrambler Fever jest alternatywną imprezą motocyklową dla entuzjastów klasycznej motoryzacji i dzikiej natury, którą odkrywamy używając naszych dwóch kółek. Wydarzenie to skupia entuzjastów motocykli customowych i klasycznych o bardziej offroadowym zacięciu oraz ludzi kochających spędzać każdą wolną chwilę na łonie natury.

Impreza odbywa się co roku w terminie długiego „bożociałowego” weekendu. To jest jeden niezmienny pewnik, że w Boże Ciało widzimy się na Scrambler Fever !! Co roku planujemy inne, ciekawe widokowo trasy oraz staramy się wymyślić wesołe zadania do wykonania podczas piątkowego rajdu.

Impreza nie jest typową posiadówą – nastawiamy się na jazdę po pięknych terenach Pojezierza Drawskiego ! W związku z tym, że mamy do dyspozycji 4 wolne dni plan imprezy z grubsza można podzielić w ten sposób:

– czwartek = zakwaterowanie / chillout nad jeziorem / kapsel challange / konkursy sprawnościowe / wieczorne moto-kino pod chmurką + ognisko

– piątek = odprawa przed rajdem / rajd na orientację (ok 70km) / chillout / rozdanie nagród / moto-kino pod chmurką + ognisko

– sobota = odprawa przed trasą turystyczną / wyjazd w dzicz (ok 100km) / chillout / moto-kino pod chmurką + ognisko

– niedziela = wspólna fota i buziaki na drogę

Szczegóły. 

Szczegóły

Początek:
11 czerwca 2020
Koniec:
14 czerwca 2020
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2912374372108910/

Organizator

Scrambler Fever Rally
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Camping WAJK
Piaseczno 23
Piaseczno k/Czaplinka, 78-551 Polska
+ Google Map