Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nawigacyjny Rally Sprint

23 stycznia 2022

Komisja Sportów Popularnych i Turystyki serdecznie zaprasza na pierwszy „Nawigacyjny Rally Sprint”, który odbędzie się 23 stycznia 2022 r. (niedziela) na terenie Autodromu Bemowo Automobilklubu Polski. Naszym celem jest popularyzacja rajdów turystycznych i nawigacyjnych,
a przy okazji podniesienie umiejętności kierowania samochodem.
Próby sprawnościowe zostaną przeprowadzone przez licencjonowanych sędziów sportu samochodowego, a wyniki przejazdów umieścimy na tablicy wyników, która będzie znajdować się na mecie każdej z prób.
Planujemy przeprowadzić 5 prób sprawnościowych, a każda z nich będzie poprzedzona zapoznaniem „na kołach”.
W przerwie pomiędzy próbami sprawności, każdy z uczestników otrzyma krótki „itinerer”, dzięki któremu będzie mógł wyjechać na krótką wycieczkę poza Autodrom i zweryfikować swoje umiejętności jazdy na orientację. Mamy nadzieję zachęci Was to do udziału w naszych Rajdach Turystycznych i Nawigacyjnych. Ale, żeby nie było, że „puszczamy Was od razu na głęboką wodę” to 20 stycznia 2022 r. (piątek) o godz. 19.00 zapraszamy na krótkie szkolenie z podstaw nawigacji, które przeprowadzi Bartek Komarnicki – Mistrz Polski w Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostwach Polski w sezonie 2019 r.
W „Nawigacyjnym Rally Sprint” może wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz samochód z ważnym badaniem technicznym. Pilot nie jest obowiązkowy, ale zalecamy zabrać towarzysza do czytania „itinerera”.
Przed przystąpieniem do imprezy, każdy z uczestników zobowiązany będzie do wypełnienia karty Zgłoszenia – Oświadczenia Uczestnika, oraz dokonania przelewu bankowego.

Szczegóły

Data:
23 stycznia 2022
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/980669272841085

Organizator

Automobilklub Polski
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Autodrom AK Polski Bemowo
Powstańców Śląskich 127
Warszawa, Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia