Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tata ma grata, czyli rajd dla dzieciaka

22 września 2019 @ 09:00 - 17:00

Tata ma grata

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na rajd turystyczny”Tata Ma grata, rajd dla Dzieciaka”. Jest to impreza skierowana do najmłodszych, bowiem to Wasze pociechy będą tym razem pełniły funkcje pilotów. Trasa i jej opis została przygotowana z myślą o najmłodszych, tak aby dzieci mogły poznać podstawy nawigacji i rywalizacji rajdowej. Nie sugerujcie się nazwą- oczywiście Mamy też są mile widziane:)
Impreza odbędzie się 22.09.2019 roku, trasa rajdu będzie obejmować Piastów i tereny Gminy Michałowice. Długość wyniesie ok. 30 kilometrów.
Oprócz nawigowania przygotowaliśmy kilka punktów gdzie na dzieciaki będzie czekała moc atrakcji. Odbędzie się również konkurs elegancji, gdzie zostanie nagrodzona najlepiej ubrana załoga, rzecz jasna w duchu epoki.
Dla nas każdy z Uczestników jest wygranym, dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich Dzieci pamiątkowe upominki. Na mecie będzie również czekał poczęstunek.
Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest obecność minimum jednego członka załogi w wieku 3-16 lat i pojazd wyprodukowany przed 1997 rokiem.
Zapisy na rajd prosimy przesyłać na maila zapisy@radiowozy.pl (Imię i nazwisko Kierowcy i Pilota, marka, model i rok produkcji auta).
Koszt uczestnictwa w rajdzie to 50 zł od załogi.
Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły

Data:
22 września 2019
Godzina:
09:00 - 17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/728857317551710/

Miejsce wydarzenia

Piastów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj